Автор: Козлов Сергій

Кількість сторінок: 104

«Найкраще — дітям» ― це серія найкращих дитячих книг із ретельно відібраними текстами і вишуканими ілюстраціями. У ній виходять друком як всесвітньо відомі, так і незнайомі широкому читацькому загалу цікаві казки та історії з малюнками талановитих вітчизняних та зарубіжних художників.

Звичайно, це дитяча книжка, і починати знайомитися з її героями потрібно в дитинстві. Але ці історії ― не просто короткі казочки про популярних і навіть знаменитих персонажів, а ціла філософія, яка допомагає відкривати світ і знаходити своє місце в ньому.

Наша книжка має особливе художнє оформлення ― можна впевнено стверджувати, що це найкрасивіше і найяскравіше подарункове видання казок про Їжачка в тумані. Нашому художнику вдалося оживити героїв і підсилити чуттєве сприйняття тексту. До книжки увійшли тільки корисні історії з циклу казок про Їжачка в тумані, які мають найбільшу еволюційну цінність для розвитку дитини. Цей критерій був головним при виборі казок, і саме ця особливість казок Сергія Григоровича була для нас підставою для перевидання, бо, перечитавши усі доступні збірки, ми з’ясували, що ніхто до нас не створював їх за таким принципом.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Captcha

Теги: ребенку, малышу, подарок, книга

"Їжачок у тумані" Сергій Козлов

  • 190.00грн.

На складе
Гарантия Гарантия
Доставка Доставка
Магазины Магазины